Camerata RCO & Rosanne Philippens: Haydn, Stravinsky en Strauss
Zaterdag 8 februari 2020, 20:15 - 22:15 uur
Rhenen, Cunerakerk
Camerata RCO & Rosanne Philippens: Haydn, Stravinsky en Strauss
Rhenen, Cunerakerk, zaterdag 8 februari 2020, 20:15 - 22:15 uur
Info
Tickets
Vragen
Camerata RCO is een uniek ensemble dat bestaat uit leden van het Koninklijk Concertgebouworkest in Amsterdam. 'Het plezier dat wij beleven aan het samenspelen in het orkest zetten wij voort door het samenspelen in kleine bezetting.'
Janine Jansen, Liza Ferschtman, Simone Lamsma, in dit rijtje Nederlandse topviolisten hoort ook zeker Rosanne Philippens te staan. Parallel aan haar (met hoogste onderscheidingen afgeronde) studies aan de conservatoria van Den Haag en Berlijn won ze het Nationaal Vioolconcours (2009) en het Internationale Violin Wettbewerb Freiburg (2014). Sindsdien viert ze muzikale triomfen op de grote internationale concertpodia.
Het divertimento Le baiser de la fée van Stravinsky was een eerbetoon aan Tsjaikovski. Qua klank, maar ook met de keuze voor een sprookjesachtig verhaal.
De laatste opera van Strauss, Capriccio, begint met een gedeelte deel voor strijksextet, dat ook los van de opera vaak wordt gespeeld. Metamorphosen kan in zekere zin worden beschouwd als de hartverscheurende reactie van Richard Strauss tegen de oorlogsvernietiging van de Duitse cultuur en erfgoed. Voltooid in het voorjaar van 1945, is het werk tegelijk boos, aangrijpend en intens mooi.
Programma:
Joseph Haydn: Vioolconcert no. 1 in C Hob.VIIa:1
Igor Stravinsky: Divertimento from Le Baiser de la Fée (arr. J. Ledger)
Richard Strauss: Capriccio Sextet
Richard Strauss: Metamorphosen (arr. Leopold)
Entreeprijzen:
Entreekaart volwassenen € 28
CJP/student € 14
Jeugd t/m 18 jaar - gratis
Prijzen zijn inclusief reserveringskosten, programma en pauzedrankje
Info
Tickets
Vragen
Info
Tickets
Vragen
Veelgestelde vragen
Informatie over de locatie en bereikbaarheid
Informatie over de locatie en bereikbaarheid
Locatie: Cunerakerk
Adres: Kerkplein 1, Rhenen
Bovenstaande informatie wordt ook op het e-ticket vermeld.
Informatie over tijden
Informatie over tijden
Datum: Zaterdag 8 februari 2020, 20:15 - 22:15 uur
Aanvang: 20:15 Uur
Einde: 22:15 Uur
Klantenservice
Neem contact op met de klantenservice via[email protected]voor aanvullende vragen, of reageer via de bevestigingsmail. U ontvangt binnen 1-2 werkdagen reactie.
Goed om te weten:
De reservering is geslaagd wanneer u een reserveringsnummer in beeld ziet
U kunt uw reservering binnen 5 dagen kosteloos zelf annuleren
U betaalt via automatische incasso en de servicekosten zijn inclusief
Na het reserveren versturen we een bevestiging per email
Een week voor het evenement ontvangt u een e-ticket per email