Info
Ars Musica viert het nieuwe jaar met bruisende muziek die de luisteraar aanmoedigt om al het mooie wat er is te omarmen en ook vooruit te kijken.
Muziek gaat door van generatie op generatie. Dat wordt zichtbaar in de programmering: van 18e-eeuwse muziek tot hedendaagse componisten. En het is ook te zien bij de uitvoerenden: de top van de Nederlandse amateurkoren (het Concertkoor ) en de opkomende generatie uit de opleiding van Ars Musica (het Jong Concertkoor).
De bezoeker maakt kennis met fraaie composities van genieën als Bach en Mendelssohn; daarnaast zal er muziek zijn van eigentijdse componisten als Whitacre, Esenvalds en Rutter. Dit alles is dusdanig geprogrammeerd dat er als het ware één doorlopende nieuwe compositie ontstaat: ervaar de verbinding!