Jeroen Dupont en Rik Kuppen

Amsterdam, De Waalse Kerk, zondag 10 april 2022, 15:00 - 17:00 uur

Dit event is voorbij. Kijk in de agenda van Jeroen Dupont en Rik Kuppen voor nieuwe data.

Info

Violist Jeroen Dupont (winnaar Nationaal Vioolconcours 'Oskar Back' 2007) en pianist Rik Kuppen (prijswinnaar YPF-pianoconcours '19 en finalist Dutch Classical Talent '17) brengen drie grote vioolsonates ten gehore.

Om te beginnen een vrij onbekende Vioolsonate in cis-mineur (1912) van Ernö Dohnányi, gevolgd door de tweede vioolsonate in A-majeur (1886) van Johannes Brahms, ook bekend als de 'Meistersinger' of 'Thun' sonate. Na de pauze de eerste vioolsonate in f-mineur (1938-1946) van Sergeï Prokofiev, een duistere oorlogs-sonate, opgedragen aan de beroemde violist David Oistrakh, die Prokofiev maar liefst zes jaar kostte om te voltooien. Meer informatie op www.jeroendupont.nl

Data & locaties

Zie ook

Uitgelicht

Rembrandt by Night – Een Amsterdams Requiem bij kaarslicht

Als de stad tot rust komt en het kaarslicht zacht over de oude muren danst, opent de Westerkerk zich voor iets bijzonders. Rembrandt by Night is een concert op het late uur, op een plek die heilig aanvoelt – de kerk waar Rembrandt wekelijks kwam, en waar hij nu begraven ligt. Om precies 21:30 uur begint een verstild eerbetoon aan het leven en de liefde van een van ’s werelds grootste kunstenaars. Daar, in het hart van Amsterdam, brengen muziek en stilte je terug naar de wereld die hem vormde – vol schoonheid, verlies en verlangen.
Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)