Reacties van bezoekers
Een STER-ke avond; geweldig!
Prachtige avond, ik heb hard gelachen maar raakte ook diep ontroerd. Kunst met woorden en muziek. Kijk omhoog!
Prachtig, goed geluid ook, mooie afwisseling, ook heel hard gelachen :-)
Super avond gehad!!!! Bedankt
Wat een super avond vol, prachtige teksten en muziek, het was van.het leven genieten; creatief, positief, humoristisch en bewogen serieus.
Prachtig concert. Mooie liederen en mooie verhalen tussendoor.
Een heerlijke, positieve avond! Fijne muziek, mooie en leuke anekdotes. Genoten!
Twee uur lang meegenomen in een hele andere wereld, hoe kostbaar en prachtig. Cliché maar waar, veel gelachen en een traan. Samen met mijn vader, dat maakte het extra rijk..
Een geweldige avond met rake teksten die ons emotioneel raakte. En ook praktijk voorbeelden. Heerlijk ontspannen en gelachen. Erg waardevol.
Het was een geweldige avond. Uit het leven gegrepen. Matthijn kan heel goed vertellen en heeft hele mooie liedteksten, die met me meegaan.
Wat een mooie, goede en rake teksten heeft die man en hij is ook grappig. Heb genoten van de avond. Ben niet gelovig opgevoed, maar zal eens wat vaker ‘naar boven’ kijken.
Geweldige avond gehad. Matthijn en de band zijn echt goed. Mooie liederen en teksten. Pakkend optreden. Een aanrader!
Een enorm mooie show nog aan het nagenieten met het hele gezin geweest
Super mooie avond gehad. Gevoelig. Diepe rakende teksten. Matthijn brengt het geloof op een bijzondere manier bij de mensen.
Het was weer fantastisch ????
Het was fantastisch! Enorm gelachen maar ook geraakt door de mooie muziek. We hebben genoten!
Het was super. Even weer bepaalt, waar ben je mee bezig. Bemoedigend. het was een Ster-avond voor ons. Lachen en met echt rake teksten. Voor herhaling vatbaar. Kijk al uit naar de volgende avond met je en ook de band. Geweldige zangeres ook.
Mijn zoon, van 21 en ik vonden het erg mooi! Emotioneel, maar ook humoritisch. Herkenbaar, mooie opbouw!
Mooie avond gehad, zeker genoten. Echt een aanrader!
Info
Met een fonkelnieuw programma staat Matthijn weer in de theaters! Samen met zijn band, zijn nieuwe album ‘Sterrenhemel’, een paar geliefde oude liedjes en zijn verhalen trekt hij het land in.
‘Sterrenhemel’ is een lichtgevende, muzikale reis. Tussen de liedjes door mijmert Matthijn hardop over het alledaagse leven en alles wat dat zo bijzonder maakt. Ontwapenend, grappig, soms ontroerend, maar ook schaamteloos hoopvol. Want onder de sterrenhemel vindt Matthijn de moed om steeds vaker omhoog te kijken.
Kom een avond naar het theater en geniet samen met Matthijn en zijn band van dit prachtige nieuwe programma.
Enkele reacties van bezoekers:
“Het was fantastisch! Een mooi opgebouwd verhaal, prachtige liedjes, goede humor en mooie doordenkers.”
“Het was alweer een geweldige voorstelling. Ik weet niet hoe Matthijn het voor elkaar krijgt iedere keer weer een gevoelige snaar te raken én tegelijk me zo laat lachen. Maar ik heb wel een vermoeden waar dat talent vandaan komt. Heel erg genoten!”
“Wat een bijzonder mooie avond! Ontzettend bemoedigend en heel veel was precies wat wij nodig hadden op dat moment! ❤️”
We rijden nu naar huis. Zo ongelooflijk genoten van matthijn buwalda en band. Het was een prachtige avond. Ben je in de gelegenheid om nog naar het concert te gaan; DOEN !