Ella van Poucke

Trio Niek Baar, Ella van Poucke en Ben Kim

Niek Baar (1991) begon op 8-jarige leeftijd met vioolspelen. Vijf jaar later werd hij toegelaten tot de jong talentklas van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, waar hij les kreeg van Mireille van der Wart. Ella van Poucke (1994, Amsterdam) is een van de toonaangevende cellisten van haar generatie. Als kind uit een muzikale familie begon ze haar studie op tienjarige leeftijd aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag en vervolgde die aan het Conservatorium van Amsterdam bij Godfried Hoogeveen. Benjamin Kim (1983) is een van de meest veelbelovende pianisten van zijn generatie. Na het winnen van het ARD Concours in München (2006) kreeg hij ook internationale aandacht en begon zijn internationale carrière serieuze vorm aan te nemen.

Ella van Poucke (cello) & Severin von Eckardstein (piano)

Ella van Poucke (1994, Amsterdam) is een van de toonaangevende cellisten van haar generatie. Als kind uit een muzikale familie begon ze haar studie op tienjarige leeftijd aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag en vervolgde die aan het Conservatorium van Amsterdam bij Godfried Hoogeveen. Severin von Eckardstein, een van de toonaangevende Duitse pianisten van zijn generatie, heeft een uitgebreide staat van dienst met (solo)concerten op grote podia. Hij trad op met dirigenten zoals Philippe Herreweghe en maakte belangrijke debuten, onder andere met het Koninklijk Concertgebouworkest onder leiding van Paavo Järvi, en met het Dallas Symphony Orchestra onder leiding van Jaap van Zweden.

Ella van Poucke

Celliste Ella van Poucke maakte op 10-jarige leeftijd haar debuut in het Concertgebouw en groeide daarna uit tot een van de bekende cellisten van haar generatie.