Kerst met Sela - Een kind is ons geboren

Contact Kies een datum uit de agenda om te reserveren

Kerst met Sela wordt dit jaar extra feestelijk! Met een groot orkest en koor vieren we samen de geboorte van Jezus Christus. Daarnaast grijpen we deze bijzondere, eenmalige concertreeks aan om dankbaar stil te staan bij meer dan twintig jaar nieuwe liederen voor de kerk.

We verheugen ons op Kerst met de woorden van Jesaja: “Want een kind is ons geboren, een zoon is ons gegeven; en de heerschappij rust op zijn schouders. Wonderbare raadsman, Goddelijke Held, Eeuwige vader, Vredevorst.”

Rond deze profetische belofte komen we samen om te zingen, stil te worden en ons te verwonderen. Wat toen werd aangekondigd, is werkelijkheid geworden: Jezus is gekomen. Tijdens de concerten klinken veel kerstliederen van Sela, afgewisseld met geliefde kerstliederen die iedereen kent.

Vanwege het jubileum is het eenmalig anders dan je gewend bent:

• Unieke ervaring met groot orkest en koor

• Vier grotere locaties verspreid over het land

• Geplaceerde tour: je krijgt een vaste stoel

• Samen zitten? Boek in één reservering

• Minder kaarten beschikbaar. Op = op!

Video playlist


Data & locaties

Kies een datum om kaarten te reserveren.

Zie ook

Uitgelicht

Cappella Pratensis - Kerstmuziek uit de Bossche Koorboeken

Het is Kerst, een van de meest vreugdevolle feesten van het jaar. De stad is gevuld met de geuren van wierook, bijenwaskaarsen, kruiden voor warme dranken en zoetigheden. Klokgelui en carillonklanken vullen de lucht, terwijl in de kapel van de Illustre Lieve Vrouwe Broederschap en de privéhuizen van de Zwanenbroeders prachtige gezangen en polyfonie de nacht verrijken – liederen uit onze geliefde Bossche Koorboeken.De tien zangers van Cappella Pratensis brengen deze eeuwenoude schat tot leven: puntgave koorboeken uit 1450-1600, belichamend de bloei van het hertogdom Brabant. Net als Keizer Karel V in 1545, vullen ze Amsterdam, Culemborg en 's-Hertogenbosch met intieme polyfonie. In Culemborg: een workshop om zelf mensurale notatie te lezen en te zingen.
Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (p//FM)