Marc Pantus en Daan Boertien: Allerzielenconcert

Heilig Landstichting, gemeente Berg en Dal, Piet Gerritszaal, begraafpark Heilig Landstichting, zondag 2 november 2025, 16:00 - 17:15 uur

Dit event is voorbij. Kijk in de agenda van Marc Pantus voor nieuwe data.

Info

Op 2 november keren bas-bariton Marc Pantus en pianist Daan Boertien terug in de intieme Piet Gerritszaal in de Heilig Landstichting voor een Allerzielenconcert met liederen over afscheid, liefde, dood en leven.

Brahms' Vier ernste Gesänge en Mahlers Kindertotenlieder klinken, geflankeerd door minstens zo mooie, ontroerende, troostrijke en hartverscheurende werken van Richard Strauss, Edvard Grieg, Ernest Chausson en Francis Poulenc.

De nabijheid van de bijzondere begraafplaats maakt het de perfecte plek voor dit repertoire. Het concert zal u verwarmen na een wandeling langs de oude monumentale graven door het prachtige bos.


Data & locaties

Zie ook

Uitgelicht

Cappella Pratensis - Kerstmuziek uit de Bossche Koorboeken

Het is Kerst, een van de meest vreugdevolle feesten van het jaar. De stad is gevuld met de geuren van wierook, bijenwaskaarsen, kruiden voor warme dranken en zoetigheden. Klokgelui en carillonklanken vullen de lucht, terwijl in de kapel van de Illustre Lieve Vrouwe Broederschap en de privéhuizen van de Zwanenbroeders prachtige gezangen en polyfonie de nacht verrijken – liederen uit onze geliefde Bossche Koorboeken.De tien zangers van Cappella Pratensis brengen deze eeuwenoude schat tot leven: puntgave koorboeken uit 1450-1600, belichamend de bloei van het hertogdom Brabant. Net als Keizer Karel V in 1545, vullen ze Amsterdam, Culemborg en 's-Hertogenbosch met intieme polyfonie. In Culemborg: een workshop om zelf mensurale notatie te lezen en te zingen.
Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)