Apollo Ensemble: Kerstconcerten

Kies een datum uit de agenda om te reserveren

Muziek van Bach, Händel en Telemann; een sfeervoller begin van de kersttijd kun je je nauwelijks indenken.

Bach schreef maar liefst twee cantates over het adventslied ‘Nun komm’ der Heiden Heiland’. Deze twee cantates, BWV 61 en 62, met dezelfde titel maar totaal verschillend, vormen samen met Telemann’s Ouverture en Conclusie in Bes en het concerto grosso opus 6/1 van Händel dit bijzondere kerstprogramma.

We laten horen dat er verschillende vormen van kerstmuziek bestaan en om dit ook tastbaar te maken hebben de musici van het Apollo Ensemble ook zelf diverse vormen van kerstkoekjes gebakken die ze u tijdens de pauze aanbieden.

Uitvoerenden:
Elvire Beekhuizen - sopraan
Franske van der Wiel - alt
Pablo Gregorian – tenor
Donald Bentvelsen - bas
Apollo Ensemble (2 hobo’s, fagot, strijkers en continuo) o.l.v. David Rabinovich


Data & locaties

Zie ook

Uitgelicht

Rembrandt by Night – Een Amsterdams Requiem bij kaarslicht

Als de lichten doven en Amsterdam fluistert, gebeurt er iets bijzonders in de Westerkerk. Op 14 & 15 november om 21:30 uur begint Rembrandts Nachtmis – een intieme, verstilde reis van 70 minuten terug naar Rembrandts tijd.
Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (p//FM)