Geen toegang voor Website > Rechts > Dev (e//team)

Oosterpark Picknick Concerten - Frank Bridge Pianokwartet

Amsterdam, Oosterpark Muziekkoepel, zondag 9 augustus 2026, 12:30 - 13:30 uur

Info
Reserveer nu
Contact

Brahms (1833-1897) werd voor dit werk, zijn 2e pianokwartet, dat hij schreef toen hij 29 jaar was, direct geïnspireerd door Schubert 1797-1828). Brahms was zeer onder de indruk van Schuberts emotioneel spontane melodieën die makkelijk konden worden gezongen. Brahms speelde veel van Schubert's werken en orkestreerde zijn liederen. Met name in dit 2e pianokwartet van Brahms is Schubert's invloed terug te horen.

Het Frank Bridge Pianokwartet, Giles Francis, viool, Mara Tieles Cutie, altviool, Florien Hamer, cello en Hans van Beelen, piano speelt sinds 2018 samen. De vier bevriende en ervaren internationaal actieve musici delen een grote liefde voor het (vergeten) pianokwartetrepertoire. Een minder bekend en minder uitgevoerd repertoire dat prachtige kamermuziekwerken voor een bijzondere combinatie van instrumenten bevat.

Het Frank Bridge Pianokwartet legt zich toe op het uitvoeren van pianokwartetten uit heel diverse stijlperiodes, van de Weense klassieken tot 20ste-eeuwse werken.

Programma:

Jeugdige Helden

- J. Brahms Pianokwartet nr. 2 A grt op.26


Data & locaties

Kies een datum om kaarten te reserveren.

Zie ook

Uitgelicht

Bach: Weihnachtsoratorium - Ton Koopman met Amsterdam Baroque Orchestra & Choir

Het Amsterdam Baroque Orchestra & Choir brengt dit monumentale werk tot leven onder leiding van Ton Koopman: de meester die Bach kent van binnenuit. Met zijn kenmerkende gedrevenheid en de stralende klank van historisch instrumentarium geeft hij dit oratorium de vanzelfsprekendheid van iets eeuwigs. Laat u meevoeren — van de jubelende openingskoren tot de stille verwondering van het slot. Dit is de advent op zijn mooist.